BIC (Basic Instructor Course)

Базовий інструкторський курс – це навчання для підготовки сертифікованих інструкторів для курсу BLS (Базової підтримки життя у дорослих) та PBLS (Базової підтримки життя у дітей). За результатами цього курсу кожен учасник повинен знати, як відбувається організація курсу провайдерів, навички щодо принципів навчання дорослих та застосування оцінки практичних навичок навчання у студентів. Також ті, хто проходять курс, повинні володіти навичками BLS (Базової підтримки життя дорослим) та PBLS (Базової підтримки життя дітям).

Записатись на курс
Чому ви навчитесь після курсу
Знання
 • Практична навичка №1

  Дії при (СРЛ) серцево-легеневій реанімації та покрокове використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора (AED) на манекені дорослого та дитини. Разом з сертифікованим інструктором всі дії навички доводять до автоматизму.

 • Практична навичка №2

  Відпрацювання дій переведення постраждалого (дорослого) в стабільне бокове положення. Разом з сертифікованим інструктором всі дії та навички доводять до автоматизму.

 • Практична навичка №3

  Звільнення дихальних шляхів при вдавленні стороннім тілом у дорослих та дітей. Разом з сертифікованим інструктором всі дії та навички доводять до автоматизму.

 • Практична навичка №4

  Відпрацювання послідовності і застосуванні дій при утопленні у дорослих та дітей. Разом з сертифікованим інструктором всі дії та навички доводять до автоматизму.

 • Практична навичка №5

  Навички викладання та педагогічної діяльності в рамках курсу BLS та EPBLS. Разом з сертифікованим інструктором, учасники розглядають процеси викладання курсу BLS та EPBLS.

 • Теоретична навичка №6

  Розгляд типів курсантів курсу BLS та EPBLS та особливості роботи з ними. Разом з сертифікованим інструктором, учасники проходять етапи комунікації інструктора з групою студентів курсу BLS та EPBLS.

 • Теоретична навичка №7

  Послідовність та особливість викладання теоретичної частини курсу BLS та EPBLS. Разом з сертифікованим інструктором, учасники розглядають процеси викладання теоретичної частини курсу BLS та EPBLS.

 • Практична навичка №8

  Послідовність та особливість викладання симуляційних сценаріїв. Разом з сертифікованим інструктором, учасники розглядають процеси практичних навичок та їх викладання під час курсу BLS та EPBLS.

 • Теоретична навичка №9

  Розгляд процесу контролю та перевірки засвоєння знань у студентів курсу BLS та EPBLS. Разом з сертифікованим інструктором, учасники навчаються проводити контроль майбутніх студентів курсу BLS та EBPLS.

 • Практична навичка №10

  Розгляд питання зворотного зв’язку курсантам та верифікація практичних навичок. Разом з сертифікованим інструктором, учасники проходять етапи отримання та опрацювання зворотного зв’язку та контролю щодо верифікації практичних навичок у студентів курсу BLS та EPBLS.

Залишити заявку на курс
Заявка

Ми чекаємо усіх хто хоче отримати або підвищити свої навички екстреної медичної допомоги та заходів реанімації. Оберіть навчання, яке підходить саме для вас і залиште заявку, щоб ми її обробили. Пам’ятайте, що кожен навчаний сьогодні може врятувати людське життя завтра.

Наше навчання
Навчання

Все для того щоб покращувати надання екстреної медичної допомоги у лікувально-профілактичних закладах і установах, на промислових заводах, спортивних базах, шахтах, стадіонах, аеропортах, вокзалах, під час масових заходів, в Украіні в цілому.

Array
Не надає бали БПР
GIC (Generic Instructor Course)

Розширений інструкторський курс з підтримки життя
1 день / 6-8 годин

Записатись