PBLS (European Paediatric Basic Life Support)

Базова реанімаційні заходи для дітей – це навчальний курс для батьків, студентів та медиків будь-яких спеціальностей. Про навички, які включені до міжнародного сертифікованого курсу з базової підтримки життя у дітей, можна дізнатись нижче.

Записатись на курс
Чому ви навчитесь після курсу
Знання
 • Практична навичка №1

  Відпрацювання покрокових дій при обстеженні дитини без свідомості. Разом з сертифікованим інструктором всі навички доводять до автоматизму

 • Практична навичка №2

  Дії при (СЛР) серцево-легеневій реанімації та покрокове використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора (AED) на манекені дитини. Разом з сертифікованим інструктором всі дії навички доводять до автоматизму.

 • Практична навичка №3

  Звільнення дихальних шляхів при вдавленні стороннім тілом у дитини. Разом з сертифікованим інструктором всі дії навички доводять до автоматизму.

 • Практична навичка №4

  Відпрацювання послідовності і застосуванні дій при утопленні дитини. Разом з сертифікованим інструктором всі дії навички доводять до автоматизму.

Залишити заявку на навчання
Заявка

Ми чекаємо усіх хто хоче отримати або підвищити свої навички екстреної медичної допомоги та заходів реанімації. Оберіть навчання, яке підходить саме для вас і залиште заявку, щоб ми її обробили. Пам’ятайте, що кожен навчаний сьогодні може врятувати людське життя завтра.

Наше навчання
Навчання

Все для того щоб покращувати надання екстреної медичної допомоги у лікувально-профілактичних закладах і установах, на промислових заводах, спортивних базах, шахтах, стадіонах, аеропортах, вокзалах, під час масових заходів, в Україні в цілому.

Array
30 балів БПР
BLS (Basic Life Support)

Базові реанімаційні заходи
1 день / 6-8 годин

Записатись