Про нас

Впевнені, що знайомство зі Всеукраїнською Радою Реанімації приведе до суттєвих змін та небайдужості кожного. Адже чим більше людей володітиме навичками екстреної медичної допомоги, тим більше життів буде врятовано.

Організація
Представники

Основна мета Всеукраїнської Ради Реанімації — підвищити якість екстреної медичної допомоги та реанімації в Україні.

Ми віримо, що досягти цього можна лише завдяки впровадженню міжнародних стандартів з надання екстреної допомоги та підвищенню компетенцій реанімації як у медичних фахівців, так і у звичайних громадян. Отже, наразі Всеукраїнська рада реанімації є національним представником в Україні European Resuscitation Council (ERC) та European Society for Emergency Medicine (EUSEM) – найважливіших професійних організацій в галузі екстреної домедичної допомоги.

Долучайтесь до Всеукраїнської ради реанімації, будемо рятувати життя разом!

Історія ВРР
Організація

З моменту заснування у 2011 році, основною діяльністю Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська рада реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги»  (далі – ВРР) є впровадження міжнародних стандартів для покращення надання домедичної та екстреної  медичної допомоги в Україні.

Основна мета ВРР – це попередження або мінімізація наслідків надзвичайних ситуацій, військових дій, зменшення жертв від аварій і катастроф та покращення рівня знань, умінь і навичок з проведення реанімації і надання домедичної та екстреної медичної допомоги в Україні.

Активна діяльність ВРР в громадському полі націлена на удосконалення законодавства в сфері організації медичного забезпечення постраждалих в надзвичайних ситуаціях та впровадження заходів реанімації, які безперечно можна вважати прикладом світового досвіду та стандартів реанімаційних заходів.

Як фахова організація з екстреної медицини, за роки своєї діяльності ВРР здійснила багато проектів та активностей з організації консультацій та експертиз у сфері реанімації та організації медичного забезпечення. Також доклала зусиль для поширення світового досвіду в питаннях удосконалення провадження реанімаційних заходів (як професійних так і непрофесійних, для громадськості). Серед них:

  • впровадження міжнародних сертифікованих курсів в систему безперервної післядипломної освіти лікарів;
  • розробка та видання навчальної літератури для вищих медичних закладів і системи післядипломної освіти;
  • щорічне проведення міжнародних науково-практичних конференцій, присвячених актуальним питанням екстреної медичної допомоги, в тому числі створенню відділень екстреної медичної допомоги (emergency department);
  • щорічне проведення міжнародних змагань серед бригад екстреної медичної допомоги.

Задля впровадження кращих світових практик надання екстреної медичної допомоги ВРР співпрацює з науковими професійними організаціями і є їх єдиним представником на території України.  Ми використовуємо досвід і вміння EUSEM (European Society For Emergency Medicine), ACEP (American College of Emergency Physician), ERC (European Resuscitation Council).

Члени ВРР є позаштатними експертами МОЗ  за напрямком «медицина невідкладних станів».

На початок квітня 2021 року в Україні вже налічується 149+ інструкторів, сертифікованих ERC.

ВРР має великий методологічний та організаційний досвід в професійному навчанні працівників екстреної медичної допомоги та широких верств населення на локальному та загальнодержавному рівнях, адже співпрацює із більш ніж 15 вищими навчальними закладами та профільними організаціями. Окремо хочемо відзначити плідну співпрацю із ДЗ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України» – організацією, яка здійснює методологічну підтримку системи екстреної медичної допомоги в Україні.

10+

Років в екстреній медичній допомозі і медицині катастроф в Україні

149+

Інструкторів, сертифікованих ERC

8901+

Осіб, що пройшли сертифіковане навчання

1000000+

Кількість людей в Україні, яких маємо на меті навчити надавати екстрену медичну допомогу

Команда
Команда

Уся діяльність Всеукраїнської Ради Реанімації побудована великою мірою завдяки команді, яка кожного дня намагається поширювати ідею навчання екстреної медичної допомоги та розвитку реанімаційних заходів в Україні.

Ігор Збишко
Голова правління ВГО "Всеукраїнська рада реанімації та ектренної медичної допомоги"
Денис Сурков
Член Координаційної Ради ВГО "Всеукраїнська рада реанімації та ектренної медичної допомоги"
Партнери
Наші партнери
Долучайтесь, та збережіть людське життя
Підтримайте нас

Розвиток реанімаційних заходів та навичок екстреної медичної допомоги в Україні неможливий без вас. Приєднуйтесь, якщо прагнете будувати безпечне життя в Україні та завдяки власним зусиллям зберегти якомога більше людських життів. Ваша підтримка дуже важлива!