ALS (Advanced LIfe Support)

Розширені реанімаційні заходи – це курс для осіб, що мають медичну освіту: члени реанімаційних бригад, медичні працівники служби екстреної медичної допомоги. В рамках цього курсу розглядаються причини зупинки серця, виявлення та розпізнавання осіб, яким загрожує зупинка серця, проведення розширених реанімаційних заходів.

Записатись на курс
Чому ви навчитесь після курсу
Знання
 • Практична навичка №1

  Покрокові дії при виявленні критичного стану постраждалого та профілактика подальшого дій щодо нього. Разом з сертифікованим інструктором всі дії та навички доводять до автоматизму.

 • Практична навичка №2

  Послідовність дій щодо забезпечення прохідності дихальних шляхів. Разом з сертифікованим інструктором всі дії та навички доводять до автоматизму.

 • Практична навичка №3

  Проведення аналізу газів крові постраждалого. Разом з сертифікованим інструктором розглядаєтья процес аналізу газів крові постраждалого.

 • Практична навичка №4

  Відпрацювання дій алгоритму ABCDE. Разом з сертифікованим інструктором всі дії та навички доводять до автоматизму.

 • Теоретична навичка №5

  Детальний моніторинг та діагностика порушень ритму, ЕКГ в 12-ти відведеннях у постраждалого. Разом з сертифікованим інструктором учасники дискутують, щоб зрозуміти краще матеріал.

 • Теоретична навичка №6

  Дії при (СЛР) серцево-легеневій реанімації та покрокове використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора (AED) на манекені. Разом з сертифікованим інструктором всі дії та навички доводять до автоматизму.

 • Практична навичка №7

  Навички роботи в складі реанімаційної бригади в якості члена та лідера групи. Виїзд бригади на місце задзвичайної ситуації.

 • Практична навичка №8

  Огляд та вивчення постреанімаціної хвороби. Разом з сертифікованим інструктором всі дії навички доводять до автоматизму.

 • Практична навичка №9

  Навички зупинки кровообігу в особливих випадках. Разом з сертифікованим інструктором всі дії та навички доводять до автоматизму.

 • Теоритична навичка №10

  Сертифікований інструктор перед тим, як розпочати всі практичні кроки курсу, обов’язкво надає теоретичні знання з вище згаданих навичок. Разом з сертифікованим інструктором учасники дискутують, щоб зрозуміти краще матеріал.

Залишити заявку на курс
Заявка

Ми чекаємо усіх хто хоче отримати або підвищити свої навички екстреної медичної допомоги та заходів реанімації. Оберіть навчання, яке підходить саме для вас і залиште заявку. Пам’ятайте, що кожен навчаний сьогодні може врятувати людське життя завтра.

Наше навчання
Навчання

Все для того, щоб покращувати надання екстреної медичної допомоги у лікувально-профілактичних закладах і установах, на промислових заводах, спортивних базах, шахтах, стадіонах, аеропортах, вокзалах, під час масових заходів, в Украіні в цілому.

Array
50 балів БПР
EPALS (European Pediatric Advanced Life Support)

Розширені реанімаційні заходи для дітей
2 дні / 16 годин

Записатись