EPALS (European Paediatric Advanced Life Support)

Розширені реанімаційні заходи у дітей – це курс для осіб, що мають медичну освіту: члени дитячих реанімаційних бригад, медичні працівники служби екстреної медичної допомоги, пологових будинків. В рамках цього курсу розглядаються розширені реанімаційні заходи у дітей з урахуванням специфічної етиології зупинки кровообігу, особливих для дитячого віку випадків.

 

Записатись на курс
Чому ви навчитесь після курсу
Знання
 • Практична навичка №1

  Покрокові дії при виявленні критичного стану дитини та профілактика подальших дій при погіршенні стану. Разом з сертифікованим інструктором всі дії та навички доводять до автоматизму.

 • Практична навичка №2

  Послідовність дій щодо забезпечення прохідності дихальних шляхів у дитини. Разом з сертифікованим інструктором всі дії та навички доводять до автоматизму.

 • Практична навичка №3

  Проведення аналізу газів крові у дитини. Разом з сертифікованим інструктором розглядаєтья процес аналізу газів крові постраждалого.

 • Практична навичка №4

  Дії при (СЛР) серцево-легеневій реанімації та покрокове використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора (AED) та кардіоверсії на манекені дитини. Разом з сертифікованим інструктором всі дії та навички доводять до автоматизму.

 • Теоретична навичка №5

  Розгляд внутрішньокісткового доступу у дитини. Разом з сертифікованим інструктором, учасники розглядаюсь можливі способи внутрішньокісткового доступу у дитини.

 • Практична навичка №6

  Навички роботи в складі педіатричної реанімаційної бригади в якості члена та лідера групи. Виїзд бригади на місце надзвичайної ситуації.

 • Теоретична навичка №7

  Розгляд тактики діагностики та лікування пацієнта з травмою. Разом з сертифікованим інструктором розглядаються, як теоретичні так і практичні навички, які доводяться до автоматизму.

 • Теоритична навичка №8

  Сертифікований інструктор перед тим, як розпочати всі практичні кроки курсу, обов’язково надає теоретичні знання з вище згаданих навичок. Разом з сертифікованим інструктором учасники дискутують, щоб зрозуміти краще матеріал.

Залишити заявку на курс
Заявка

Ми чекаємо усіх хто хоче отримати або підвищити свої навички екстреної медичної допомоги та заходів реанімації. Оберіть навчання, яке підходить саме для вас і залиште заявку, щоб ми її обробили. Пам’ятайте, що кожен навчаний сьогодні може врятувати людське життя завтра.

Наше навчання
Навчання

Все для того щоб покращувати надання екстреної медичної допомоги у лікувально-профілактичних закладах і установах, на промислових заводах, спортивних базах, шахтах, стадіонах, аеропортах, вокзалах, під час масових заходів, в Украіні в цілому.

Array
50 балів БПР
ALS (Advanced LIfe Support)

Розширені реанімаційні заходи
2 дні / 16 годин

Записатись