ILS (Immediate Life Support)

Невідкладні реанімаційні заходи у дорослих – це навчальний мультидисциплінарний курс для осіб з медичною освітою: середній медичний персонал. В рамках навчання розглядаються питання та відпрацьовуються практичні навички з надання реанімаційних заходів дорослим. Курс спрямований на засвоєння навичок ABCDE підходу в обстеженні пацієнта та наданні реанімаційних заходів.

 

Записатись на курс
Чому ви навчитесь після курсу
Знання
 • Практична навичка №1

  Послідовність дій щодо забезпечення прохідності дихальних шляхів. Разом з сертифікованим інструктором всі дії та навички доводяться до автоматизму.

 • Практична навичка №2

  Освоєння навичок зняття та розшифровки ЕКГ. Разом з сертифікованим інструктором розглядається процес зняття та розшифровки ЕКГ.

 • Практична навичка №3

  Дії при (СЛР) серцево-легеневій реанімації та покрокова дефібриляція ручним або автоматичним дефібрилятором (AED) на манекені людини. Разом з сертифікованим інструктором всі дії та навички доводяться до автоматизму.

   

 • Практична навичка №4

  Розгляд процесу внутрішньовенних та внутрішньокісткових доступів. Сертифікований інструктор показує покрокові дії доступів.

 • Практична навичка №5

  Навички роботи в складі реанімаційної бригади. Виїзд бригади на місце надзвичайної ситуації. 

 • Теоретична навичка №6

  Сертифікований інструктор перед тим, як розпочати всі практичні кроки курсу, обов’язкво надає теоретичні знання з вище згаданих навичок. Разом з сертифікованим інструктором учасники дискутують, щоб зрозуміти краще матеріал.

Залишити заявку на навчання
Заявка

Ми чекаємо усіх хто хоче отримати або підвищити свої навички екстреної медичної допомоги та заходів реанімації. Оберіть навчання, яке підходить саме для вас і залиште заявку, щоб ми її обробили. Пам’ятайте, що кожен навчаний сьогодні може врятувати людське життя завтра.

Наше навчання
Навчання

Все для того щоб покращувати надання екстреної медичної допомоги у лікувально-профілактичних закладах і установах, на промислових заводах, спортивних базах, шахтах, стадіонах, аеропортах, вокзалах, під час масових заходів, в Україні в цілому.

Array
50 БАЛІВ БПР
ETC (European Trauma Course)

Європейський курс допомоги при травмах
2,5 дні / 20 годин

Записатись
50 БАЛІВ БПР
EPILS (European Pediatric Immediate Life Support)

Невідкладні реанімаційні заходи для дітей
2 дні / 16 годин

Записатись