EPILS (European Paediatric Immediate Life Support)

Невідкладні реанімаційні заходи для дітей – навчальний мультидисциплінарний курс для осіб з медичною освітою: середній медичний персонал. В рамках навчання розглядаються питання відпрацювання практичних навичок з надання реанімаційних заходів дітям. Курс спрямований на засвоєння навичок та підходів при обстеженні постраждалої дитини та наданні реанімаційних заходів.

Записатись на курс
Чому ви навчитесь після курсу
Знання
 • Практична навичка №1

  Забезпечення прохідності дихальних шляхів у дитини. Разом з сертифікованим інструктором всі дії та навички доводять до автоматизму.

 • Практична навичка №2

  Освоєння навичок зняття та розшифровки ЕКГ у дітей. Разом з сертифікованим інструктором розглядається процес зняття та розшифровки ЕКГ.

 • Практична навичка №3

  Дії при (СРЛ) серцево-легеневій реанімації та покрокова дефібриляція ручним або автоматичним дефібрилятором (AED) на манекені дитини. Разом з сертифікованим інструктором всі дії та навички доводять до автоматизму.

 • Практична навичка №4

  Розгляд процесу внутрішньовенного та внутрішньокісткового доступів у дитини. Сертифікований інструктор показує покрокові дії доступів.

 • Практична навичка №5

  Навички роботи в складі реанімаційної бригади. Виїзд бригади на місце надзвичайної ситуації.

 • Теоретична навичка №6

  Сертифікований інструктор перед тим як розпочати всі практичні кроки курсу, обов’язкво надає теоретичні знання з вище згаданих навичок. Разом з сертифікованим інструктором учасники дискутують, щоб зрозуміти краще матеріал.

Залишити заявку на курс
Заявка

Ми чекаємо усіх хто хоче отримати або підвищити свої навички екстреної медичної допомоги та заходів реанімації. Оберіть навчання, яке підходить саме для вас і залиште заявку, щоб ми її обробили. Пам’ятайте, що кожен навчаний сьогодні може врятувати людське життя завтра.

Наше навчання
Навчання

Все для того щоб покращувати надання екстреної медичної допомоги у лікувально-профілактичних закладах і установах, промислових заводах, спортивних базах, шахтах, стадіонах, аеропортах, вокзалах, під час масових заходів, в Україні в цілому. 

Array
50 БАЛІВ БПР
ETC (European Trauma Course)

Європейський курс допомоги при травмах
2,5 дні / 20 годин

Записатись
50 балів БПР
ILS (Immediate Life Support)

Невідкладні реанімаційні заходи
2 дні / 16 годин

Записатись