GIC (Generic Instructor Course)

Розширений інструкторський курс з підтримки життя – це курс для осіб з медичною чи без медичної освіти, які успішно пройшли курс BLS та можуть бути рекомендовані для інструкторської діяльності. Курс дозволяє отримати міжнародну кваліфікацію інструктора з базової підтримки життя дорослим та ефективно навчати інших курсу BLS.

Загальний інструкторський курс призначений для кандидатів, які відвідали курси за провайдерськими протоколами ALS, EPALS, ILS, EPILS, NLS або ETC (Європейський курс травматизму) та були рекомендовані викладачами курсу як такі, що мають потенціал викладача.

Записатись на курс
Чому ви навчитесь після курсу
Знання
 • Практична навичка №1

  Навички викладання та педагогічної діяльності в рамках курсу BLS. Разом з сертифікованим інструктором, учасники розглядають процеси викладання курсу BLS.

 • Теоретична навичка №2

  Розгляд типів курсантів курсу BLS  та особливості роботи з ними. Разом з сертифікованим інструктором, учасники проходять етапи комунікації інструктора з групою студентів курсу BLS.

 • Теоретична навичка №3

  Послідовність та особливість виклдання теоретичної частини курсу BLS. Разом з сертифікованим інструктором, учасники розглядають процеси викладання теоретичної частини курсу BLS.

 • Практична навичка №4

  Послідовність та особливість викладання симуляційних сценаріїв. Разом з сертифікованим інструктором, учасники розглядають процеси практичних навичок та їх викладання під час курсу BLS.

 • Теоретична навичка №5

  Розгляд процесу контролю та перевірки засвоєння знань у студентів курсу BLS. Разом з сертифікованим інструктором, учасники навчаються проводити контроль майбутніх студентів курсу BLS.

 • Практична навичка №6

  Розгляд питання зворотного зв’язку курсантам та верифікація практичних навичок. Разом з сертифікованим інструктором, учасники проходять етапи отримання та опрацювання зворотного зв’язку та контролю щодо верифікації практичних навичок у студентів курсу BLS.

Залишити заявку на курс
Заявка

Ми чекаємо усіх хто хоче отримати або підвищити свої навички екстреної медичної допомоги та заходів реанімації. Оберіть навчання, яке підходить саме для вас і залиште заявку, щоб ми її обробили. Пам’ятайте, що кожен навчаний сьогодні може врятувати людське життя завтра.

Наше навчання
Навчання

Все для того щоб покращувати надання екстреної медичної допомоги у лікувально-профілактичних закладах і установах, на промислових заводах, спортивних базах, шахтах, стадіонах, аеропортах, вокзалах, під час масових заходів, в Украіні в цілому.

Array
Не надає бали БПР
BIC (Basic Instructor Course)

Інструкторський курс з Базової підтримки життя дорослим
1 день / 6-8 годин

Записатись