"Визначення потреб ЗІЗ при спалаху COVID-19" з МФ Відродження

Дата: 15.05.2020 – 03.09.2020

Мета проєкту: Розробити легкий у використанні та доступний калькулятор прогнозування витрат засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), особливо за умов пандемії COVID-19. Такий калькулятор необхідно розробити для забезпечення обліку використання засобів індивідуального захисту в системі екстреної медичної допомоги (ЕМД)  та динамічного визначення їх потреби.

Перебіг проєкту: Ідею підтримав Міжнародний Фонд “Відродження”, і саме тому фахівці Всеукраїнської Ради Реанімації (далі ВРР), стали ближчими до реалізації проєкту Калькулятора (ЗІЗ). 

За основу ідеї взято Personal Protective Equipment (PPE) Burn Rate Calculator, який був розроблений на базі CDC (Центру з питань контролю і профілактики захворювань США)

Також варто відмітити, що було залучено консультантів для перекладу та адаптації калькулятора ЗІЗ, аналітиків – для детального аналізу потреби ЗІЗ та перевірки гіпотез, які виникають при обрахунках. Після успішного представлення гіпотез до фінального аналізу були залучені експерти МОЗ, перед якими стояло завдання фінального аналізу отриманих результатів та формування рекомендацій щодо калькулятора (ЗІЗ) та Проєкту в цілому. 

Експерти проєкту працювали над визначенням найбільш впливових факторів, від яких залежить раціональне використання (ЗІЗ), здійснили аналіз факторів, які можуть спричинити зараження фахівців COVID-19. Розроблено чіткий план раціонального використання (ЗІЗ), можливість повторного використання ії окремих компонентів за умови катастрофічного браку. 

Під час тестування калькулятора було виявлено деякі незручності, тому робоча група проєкту, до якої увійшли фахівці ДЗ “Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України”, Тернопільського національного медичного університету імені І.Я Горбачевського,  КНП “Хмельницького  обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”, за підтримки Всеукраїнської Ради Реанімації та Міжнародного Фонду  “Відродження” було створено адаптовану версію Калькулятора.

Більше:
Детальніше про використання калькулятора (ЗІЗ) за посиланням

 

Схожі проекти
Проекти
Проєкти для шкіл
День екстреної медицини 2021
Детальніше
Проєкти для шкіл
Безпечна школа
Детальніше
Проєкти для держструктур
для Державної прикордонної служби України з U.S. Embassy Ukraine
Детальніше
Разом переможемо
Україна понад усе

Усі кошти будуть направлені на забезпечення медичних потреб Збройних Сил України, ТрО, лікарень та закладів екстреної медичної допомоги, які першими надають допомогу пораненим та вступають в боротьбу за життя та здоров’я українців.

Допоможіть українській медичній системі вистояти в складній боротьбі за життя громадян. Підтримайте медиків на війні сьогодні, щоб завтра медики змогли підтримати вас.