Створення навчального центру з безпеки життєдіяльності НацПоліції в м.Київ з U.S. Embassy Ukraine

Дата: 12 жовтня 27, 30 листопада / 7,11,18,20 грудень 2019 рік

Мета: Метою проекту було навчити 144 працівників НацПоліції наданню першої допомоги за протоколом  Європейської Ради Реанімації BLS, серед них було обрано 12 слухачів, які пройшли інструкторського курсу i-BLS. В результаті підготовлено 5 інструкторів і 1 медичний директор – саме така кількість є необхідною для ефективної роботи навчального центру, що буде перекривати потребу в навчанні працівників стандартам реанімації.

Перебіг проект: Для реалізації запланованих цілей, Всеукраїнська Рада Реанімації, разом з Національною Поліцією України та за підтримки Посольством США в Україні, запланувала провести навчальні тренінги з надання екстреної домедичної допомоги, щоб підготувати базу інструкторів для “Акредитаційного навчального центру з безпеки життєдіяльності Національної Поліції України в м. Києві.” 

Було проведено 7 навчальних тренінги, які тривали різними ітераціями, починаючи з жовтня та закінчуючи груднем. Також під час курсів, сертифіковані інструктори Всеукраїнської Ради Реанімації, перевіряли навички відібраних кандидатів та послідовність їхніх дій під час практичних відпрацювань. Більшість з кандидатів успішно проводила заняття з таких тем: ознаки раптової зупинки серця; раннє виявлення жертв з раптовою зупинкою серця та екстреним викликом швидкої допомоги; серцево-легенева реанімація, використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора. 

Також для отримання статусу акредитованого Європейською Радою Реанімації, експертами ВРР розроблено та надано технічну документацію щодо вимог та специфікацій для матеріально-технічного забезпечення тренінгового центру. 

Всеукраїнська Рада Реанімації зараз готується до продовження проекту – аналогічні серії тренінгів будуть проведені для НацПоліції Кривого Рогу та Рівного. Також дані тренінги, зважаючи на специфіку діяльності слухачів, буде розширено додатковим курсом B-CON згідно програми Stop the Bleed від  Американського Комітету з Травми.

 

Схожі проекти
Проекти
Проєкти для шкіл
День екстреної медицини 2021
Детальніше
Проєкти для шкіл
Безпечна школа
Детальніше
Проєкти для держструктур
для Державної прикордонної служби України з U.S. Embassy Ukraine
Детальніше
Разом переможемо
Україна понад усе

Усі кошти будуть направлені на забезпечення медичних потреб Збройних Сил України, ТрО, лікарень та закладів екстреної медичної допомоги, які першими надають допомогу пораненим та вступають в боротьбу за життя та здоров’я українців.

Допоможіть українській медичній системі вистояти в складній боротьбі за життя громадян. Підтримайте медиків на війні сьогодні, щоб завтра медики змогли підтримати вас.