Створення навчального центру з безпеки життєдіяльності НацПоліції в м.Кривий Ріг з U.S. Embassy Ukraine

Дата: 2-5 жовтня 2020 2-6 листопад 2020

Мета: Метою проекту було навчити 144 працівників НацПоліції наданню першої допомоги за протоколом  Європейської Ради Реанімації BLS, серед них було обрано 12 слухачів, які пройшли інструкторського курсу i-BLS. В результаті підготовлено 5 інструкторів і 1 медичний директор – саме така кількість є необхідною для ефективної роботи навчального центру, що буде перекривати потребу в навчанні працівників стандартам реанімації.

Перебіг проект: З 2 по 5 жовтня та з 2-6 листопада, команда сертифікованих інструкторів Всеукраїнської Ради Реанімації разом з Національною Поліцією України та за підтримки Посольства США в Україні продовжили навчання проекту для кадетів Академії патрульної поліції в м. Рівне. 

Учні розглядали протоколи BLS, і-BLS, B-CON. Протоколи BLS містять такі навички: допомога непритомній людині, серцево-легенева реанімації, безпечне використання дефібрилятора, допомога при обструкції дихальних шляхів, перехід в стабільне положення збоку, допомога при підозрі на COVID19. Також варто відмітити, що протокол і-BLS, використовується для майбутніх сертифікованих інструкторів. Саме тому під час тренінгів по цьому протоколу, проводяться перевірки знань учасників, які мають ціль стати інструкторами. 

Курси протоколу B-CON мають за мету навчити студентів, як допомогти при травмі, використовувати прямий тиск, робити тампонаду рани, накладати пов’язку та джгут для зупинки кровотеча. 

Всі дні тренінгів прошли на високому рівні, щоб відповідати акредитації ERC (Європейської Ради Реанімації) та вимогам щодо створення “Центру акредитації з питань безпеки життєдіяльності при Академії патрульної поліції м. Кривий Ріг”

 

Схожі проекти
Проекти
Проєкти для шкіл
День екстреної медицини 2021
Детальніше
Проєкти для шкіл
Безпечна школа
Детальніше
Проєкти для держструктур
для Державної прикордонної служби України з U.S. Embassy Ukraine
Детальніше
Разом переможемо
Україна понад усе

Усі кошти будуть направлені на забезпечення медичних потреб Збройних Сил України, ТрО, лікарень та закладів екстреної медичної допомоги, які першими надають допомогу пораненим та вступають в боротьбу за життя та здоров’я українців.

Допоможіть українській медичній системі вистояти в складній боротьбі за життя громадян. Підтримайте медиків на війні сьогодні, щоб завтра медики змогли підтримати вас.