Проєкт із МОЗ та Світовим Банком «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Дата: 18 грудня 2020

Мета: Метою проєкту є розвиток та синхронізація усіх ланок системи екстреної медичної допомоги: домедичної допомоги, ЕМД на догоспітальному етапі, а також перебування пацієнта у відділенні ЕМД. Належна послідовність та спадкоємність етапів надання екстреної медичної допомоги дасть змогу реалізувати концепцію «золотої години», що передбачає надання допомоги пацієнту протягом першої години після виникнення загрози його життю. Саме у цей період медики мають відновити життєво важливі функції людини, інакше в органах та тканинах можуть розвинутись незворотні зміни та призвести до летальних наслідків.

Перебіг проєкту: Міністерство охорони здоров’я разом із Всеукраїнською Радою Реанімації реалізує низку стратегічних заходів задля удосконалення системи екстреної медичної допомоги в Україні. Йдеться про впровадження оновлених стандартів надання невідкладної допомоги та операційних процедур, які розробила група українських та іноземних фахівців, спираючись на міжнародний досвід. Ініціатива реалізується у межах спільного зі Світовим банком проєкту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Проєкт передбачає, що відділення «екстренки» опорних лікарень України будуть оснащені новим медичним обладнанням відповідно до рекомендованих стандартів. Також у межах проєкту відбудеться навчання медичного персоналу у відділеннях екстреної медичної допомоги за сертифікованими міжнародними програмами, які будуть адаптовані під особливості української системи охорони здоров’я.

Будемо ділитись з вами звітами про проведену роботу в цьому важливому напрямку!

Схожі проєкти
Проєкти
Проєкти для шкіл
День екстреної медицини 2021
Детальніше
Проєкти для шкіл
Безпечна школа
Детальніше
Проєкти для держструктур
для Державної прикордонної служби України з U.S. Embassy Ukraine
Детальніше
Разом переможемо
Україна понад усе

Усі кошти будуть направлені на забезпечення медичних потреб Збройних Сил України, ТрО, лікарень та закладів екстреної медичної допомоги, які першими надають допомогу пораненим та вступають в боротьбу за життя та здоров’я українців.

Допоможіть українській медичній системі вистояти в складній боротьбі за життя громадян. Підтримайте медиків на війні сьогодні, щоб завтра медики змогли підтримати вас.