Навчання BLS для вчителів в зоні розмежування з UNICEF

Дата: серпень-грудень 2018 р.

Мета: За підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) створити робочу групу з представників МОН та фахівців екстреної медичної допомоги ВГО «ВРР», щоб реалізувати аналіз існуючої програми предмету «Домедична допомога. 10-11 клас». Також, на базі проведеного аналізу проєкт мав за мету підготувати пілотний варіант навчально-методичного посібника «Домедична допомога» для педагогічних працівників.

Крім цього в планах проєкту була реалізація практичного курсу на 50 осіб для медичних працівників та тестування предмету «Домедична допомога. 10-11 клас».

Перебіг проєкту: Була створена робоча група з представників Міністерства освіти та науки та ВГО «ВРР» з метою узгодження процедури розробки та впровадження нової навчальної програми для підготовки вчителів до викладання розділу «Домедична підготовка».

Проєкт був розділений на кілька етапів. Серед них можна виділити:

  • діяльність робочої групи та залучених фахівців з аналізу існуючої програми предмету «Домедична допомога. 10-11 клас»;
  • розробка методичних матеріалів та навчального курсу для учнів та вчителів на базі міжнародних стандартів домедичної допомоги. Важливий факт: проєктна група ВГО «ВРР» та представники Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» вирішили розмістити пілотну електронну версію навчально-методичного посібника «Домедична допомога», підготовленого фахівцями ВРР та ЕМД для педагогів, що викладають шкільний предмет «Захисник вітчизни» у загальноосвітніх навчальних закладах, на сайті ВГО «ВРР». Це було зроблено з метою забезпечити доступ до посібника всім бажаючим, а також залучити викладачів до онлайн тестування. Також в планах команди було розробити посібник для педагогічних працівників не тільки в онлайн режимі, але й у друкованому вигляді.

Фіналізація проєкта включала в себе підготовку тренінгових сесій та закупівлі обладнання для навчання 50 осіб згідно розробленого курсу. Всі етапи успішно виконанні та реалізовані!

Схожі проекти
Проекти
Проєкти для шкіл
День екстреної медицини 2021
Детальніше
Проєкти для шкіл
Безпечна школа
Детальніше
Проєкти для держструктур
для Державної прикордонної служби України з U.S. Embassy Ukraine
Детальніше
Разом переможемо
Україна понад усе

Усі кошти будуть направлені на забезпечення медичних потреб Збройних Сил України, ТрО, лікарень та закладів екстреної медичної допомоги, які першими надають допомогу пораненим та вступають в боротьбу за життя та здоров’я українців.

Допоможіть українській медичній системі вистояти в складній боротьбі за життя громадян. Підтримайте медиків на війні сьогодні, щоб завтра медики змогли підтримати вас.