для Державної прикордонної служби та Академії Патрульної Поліції України з U.S. Embassy Ukraine

Мета: підготовка та визначення потенційних викладачів / інструкторів для подальшої кваліфікації та стажування їх у рамках Центру акредитації з питань надання екстреної медичної допомоги в бойових діях при Державній прикордонній службі України та Центрах акредитації Академії патрульної поліції.

Перебіг проєкту: ВГО “Всеукраїнська Рада Реанімації (ресусцитації) та екстреної медичної допомоги” має чітку місію – впровадження філософії надання екстреної медичної допомоги серед усіх прошарків українського суспільства. Саме тому було впроваджено проєкт навчання на базі протоколів BLS, В-CON, TCCC для студентів Прикордонної служби України та навчання на базі протоколів BLS, В-CON, РBLS для студентів Академії патрульної поліції.

Під час навчання використовувались такі форми: лекції, практичні станції, сценарії надзвичайних ситуацій та відпрацювання навичок у малих групах.

Навчальна програма протоколу ТССС складалася з таких тем: зупинка та контроль масивної кровотечі (використання турнікету); вивезення поранених; робота на сцені під вогнем в тактичних умовах; забезпечення прохідності дихальних шляхів; дихальний контроль (інтенсивний пневмоторакс, декомпресія, оклюзійна наклейка); забезпечення внутрішньовенного та внутрішньокісткового доступу, інфузійної терапії, діагностика та лікування шоку, переломів, опіків, знеболення та ін.

Протокол BLS (Basic Life Support) зосереджений на знаннях та навичках реанімації в умовах пандемії COVID-19; обстеження людини без свідомості; впровадження серцево-легеневої реанімації; використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора тощо.

Курс B-Con (Stop The Bleed) дозволив студентам опанувати алгоритм дій при наданні допомоги цивільним особам; дізнатись правила виклику швидкої допомоги; ідентифікувати ознаки масивної кровотечі; отримати знання про застосування прямого тиску, тампонади рани, джгута, пов’язки для зупинки кровотечі.

Протокол PBLS (Paediatric Basic Life Support) зосереджений на знаннях та навичках реанімації дітей та підлітків в умовах пандемії COVID-19; обстеження дитини без свідомості; різниця у виконанні серцево-легеневої реанімації у дітей та дорослих; використання автоматичного зовнішнього дефібрилятора тощо.

В результаті проєкту було підготовлено інструкторський склад для Центру акредитації з питань надання екстреної медичної допомоги в бойових діях при Державній прикордонній службі та Академії патрульної поліції України. 

Схожі проекти
Проекти
Проєкти для шкіл
День екстреної медицини 2021
Детальніше
Проєкти для шкіл
Безпечна школа
Детальніше
Проєкти для держструктур
"Визначення потреб ЗІЗ при спалаху COVID-19" з МФ "Відродження"
Детальніше
Разом переможемо
Україна понад усе

Усі кошти будуть направлені на забезпечення медичних потреб Збройних Сил України, ТрО, лікарень та закладів екстреної медичної допомоги, які першими надають допомогу пораненим та вступають в боротьбу за життя та здоров’я українців.

Допоможіть українській медичній системі вистояти в складній боротьбі за життя громадян. Підтримайте медиків на війні сьогодні, щоб завтра медики змогли підтримати вас.