«Я навчився рятувати життя - зможеш і ти!» - діти про #KIDS_SAVE_LIVES 11 вересня!

«Я навчився рятувати життя - зможеш і ти!» - діти про #KIDS_SAVE_LIVES 11 вересня!
13.09.2021
11 вересня ми довели, що вміємо. Знаємо. Врятуємо. Всеукраїнська Рада Реанімації вперше в історії України провела захід, під час якого наші інструктори навчили сотні українських школярі  навичкам домедичної допомоги за європейським курсом BLS — базові реанімаційні заходи.
📍Київ, Львів, Харків, Дніпро, Вінниця, Полтава, Хмельницький, Рівне, Запоріжжя, Суми, Луцьк, Тернопіль, Чернівці — пишаємося тим, що масштабним навчанням навичкам рятувати життя змогли охопити кожне місто, а школярі вже мають на руках зароблений чесною працею європейський сертифікат BLS!
🔸 «Качай його! Давай розряд! Не забудь перевірити дихання!» — школярі сперечалися за право першими відпрацьовувати навички серцево-легеневої реанімації на манекені, користуватися автоматичним зовнішнім дефібрилятором, переводили один одного у безпечне положення і, затамувавши дихання, ловили кожне слово інструкторів. Наші діти насправді неймовірні — мотивовані, вмілі, сучасні та активні.
🔸Безліч запитань про те, як працює людське серце, аналіз найрізноманітніших нещасних випадків, активні діалоги — така зацікавленість школярів щодо того, як можна врятувати людське життя, надихає. Значить, ми робимо правильну справу і зможемо сформувати високу національну культуру надання домедичної допомоги в країні🚑! Кожна навчена дитина — додаткові шанси на врятоване життя.
🔸Провести чотиригодинні навчання одночасно в школах по всій Україні вимагає певного ресурсу та витривалості. Але інструктори ВРР настільки зарядилися позитивом та гарними емоціями, що й досі під враженням! Попереду ще багато амбітних планів — дякуємо нашим інструкторам за віддану працю, а дітям — за потужний стимул до реалізації нашої мети!
P.S. Окрім сертифікатів від Європейської Ради Реанімації, ВРР охоче нагородить дітей цінними призами, виграти які зможе кожен учасник, долучившись до всеукраїнського конкурсу — деталі згодом!